Torrent Oyun indir, Pc, Full Oyun, Oyun Yukle, Tek Link http://listmark.net Torrent Oyun indir 2017 dosyalarını sorunsuz ve güvenli indirebileceğiniz Başlıca Torrentler olmak üzere Full programlar, tek link oyunlar vede Repack Oyunlar Wed, 28 Jun 2017 07:30:34 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.7.5 The Golf Club 2 İndir http://listmark.net/the-golf-club-2-indir.html http://listmark.net/the-golf-club-2-indir.html#respond Wed, 28 Jun 2017 07:30:34 +0000 http://listmark.net/?p=38800

The Golf Club 2 PC indir

The Golf Club 2 pc Şimdiye kadar oluşturulmuş en geniş, en dinamik golf oyununda şöhret ve servete yükselin. Çevrimiçi toplulukları bir araya getirin ve arkadaşlarınızla bir araya gelin, turnuvalarda rekabet edin ve golf’un en büyük oyun topluluğunun saflarına tırmanmak için para kazanın.

Golf Club 2, dinamik, tek oyunculu Kariyer modu, çevrimiçi rakipler ile sonsuz saat süren etkileşimli golf, yeni ve geliştirilmiş bir kurs yaratıcısı, en yeni salıncak mekaniği ve bir dizi yepyeni, yemyeşil ortam sunuyor – hepsi bir arada sorunsuz bir şekilde harmanlanıyor Hayalinizdeki golf deneyimini yaratmak için.

]]> http://listmark.net/the-golf-club-2-indir.html/feed 0 Football Manager 2017 FULL indir http://listmark.net/football-manager-2017-full-indir.html http://listmark.net/football-manager-2017-full-indir.html#comments Wed, 28 Jun 2017 07:00:22 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=12001

Football Manager 2017 PC – FULL indir

Football Manager 2017 indir Yönetilecek 2500’ün üzerinde gerçek kulüp ve sözleşme imzalanacak 500.000’in üzerinde futbolcu ve kadro ile birlikte Football Manager 2017, sizleri canlı, nefes alan bir futbol menajerliği dünyasının merkezine taşıyor.

Transferler tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve kimin oynayıp kimin yedek kalacağına siz karar vereceksiniz. Taktikler, takım konuşmaları ve saha kenarı talimatları üzerinde tam kontrol sahibi olacak ve beğenilen 3D maç motorumuz ile maçı canlı olarak izleyeceksiniz. Ayrıca, gerçek futbol medyasıyla ilgilenecek, oyuncu memnuniyetiyle ilgili problemleri çözeceksiniz ve kurul her hareketinizi izleyecek.

Football Manager 2017 için Steam üzerinden ön sipariş veren oyun severler Football Manager Touch 2017’yi (PC, Mac veya Linux) kazanacaklar ve ön siparişinize karşılık teşekkür niyetiyle, “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi” ve oyunun “Mücadele” modunda oynanacak olan 3 yeni görevden oluşan Touch için ücretsiz olarak indirilebilir olan çeşitli içeriğin de sahibi olacaksınız. Touch’ta, yönetim için daha akıcı olan “transferler ve taktikler” yöntemi kullanılır ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Buna ek olarak, resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir “Beta” sürümüne erişim de kazanacaksınız. Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerlere oyunun tam sürümünde devam edilebilecektir.

Serinin sadık hayranları, Football Manager 2013’ten bu yana sahip oldukları tüm Football Manager oyunları için (PC, Mac veya Linux) Steam’e özel %5 indirimin keyfini çıkarabilecek. Yani bu, son dört versiyonun tümüne sahip olan hayranlar için maksimum %20 indirim demektir..O kadar uzun süre bekleyemem diyorsanız, kampanyaya katılan bir dijital mağazadan Football Manager 2017 için şimdi ön sipariş vererek Beta sürümü için ücretsiz erken erişimle birlikte tam sürümden en az iki hafta önce menajerlik kariyerinize başlayabilirsiniz. Beta’da başlanan kariyerlere tam oyunda devam edilebilecektir.

Football Manager Touch 2017’nin tüm kopyaları (ön sipariş verilmiş veya piyasaya çıktıktan sonra alınmış), Football Manager Touch 2017’nin (PC, Mac veya Linux) ücretsiz bir kopyasıyla sunulacaktır. Yönetim için daha akıcı olan “transferler ve taktikler” yönteminin kullanıldığı Football Manager Touch 2017, bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Kampanyaya katılan bir dijital mağazadan veya kutulu oyun satan bir mağazadan Football Manager 2017 için ön sipariş veya erken sipariş verdiğinizde, Touch için “Yönetim Kurulunu Geçersiz Kıl”, “Kovma Yok”, “Tüm İş Başvuruları”, “Milli Takım Yönetimi”ni de içeren ücretsiz indirilebilir çeşitli içeriklerin ve “Mücadele” modunda oynanabilen üç yeni görevin de sahibi olacaksınız.

Birçok yeni ve güncellenmiş özellik, Beta sürümünün çıkışına günler kala footballmanager.com ve sosyal kanallarımız üzerinden açıklanacaktır, bu yüzden en güncel bilgilerden haberdar olmak için bizi takip edin.

Türkiye ilk bizde Oyun ÇIKTI VE FULL SORUNSUZ

Çıkış Tarihi: 28 HAZİRAN 2017

TÜRKÇE TANITIM VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrentABİ.com

]]>
http://listmark.net/football-manager-2017-full-indir.html/feed 5
After The EndThe Harvest İndir http://listmark.net/after-the-endthe-harvest-indir.html http://listmark.net/after-the-endthe-harvest-indir.html#respond Mon, 26 Jun 2017 08:40:09 +0000 http://listmark.net/?p=38787

After The EndThe Harvest PC indir

After The EndThe Harvest classic bir aksiyon serüven oyunu classic manzara ve his ile geniş bir açık-evren RPG. Bu oyunda unsurları toplamak, yaratıkları yakalamak ve eğitmek, başarılar için avlanmak ve gezegeni keşfetmek için onlarca saat harcamak için hazır olun.

Temel Genellikler

Eşsiz ve doğrusal olmayan öykü merkezli bir tecrübe
Açık dünyadaki oyun unsurlarıni ve RPG estetiğini birleştirir
Keşfedilecek birden fazla eşi benzeri olmayan gezegen
Yakalamak, eğitmek ve savaşmak için 100’ün üstünde benzersiz canavar
Keşfetmek için yan serüven bir bolluk
Keşfetmek için çok sayıda bitiş
Gerçek vakitli destansı alan muhabereları

]]>
http://listmark.net/after-the-endthe-harvest-indir.html/feed 0
Please PC İndir – Full http://listmark.net/please-pc-indir-full.html http://listmark.net/please-pc-indir-full.html#respond Mon, 26 Jun 2017 08:35:28 +0000 http://listmark.net/?p=38777

Please PC indir

Bilinçsizliğin karanlık derinliklerinden birisinde yüzen, en derin tatlı suyu şurupla dolduran kaplayan sıvıyı parçalamak için en acayip farkındalık hali meydana çıkar. Fakat bir anda bütün duyular keskinleşir ve varlık minutiae olgusunun keskin farkındadır.

Acı noktasına.

Ama sebep bir kabustan uyanmak istemiyorum?

Kabusu keşfedin

Birinci bireyi keşfedin ve sadece kendilerine direkt olarak bakmadığınızda görünen gölgeli canavarlardan kaçarken bulmacaları çözün. Onları dinleme. Onlara bakma. Ve sen de yaşamdakalabilirsin.

Kısa Metraj Tecrübesel Korku

Tekrar sayısal değeri ile korkunç bir tecrübesin süratli, özlü bir öyküsü.

]]>
http://listmark.net/please-pc-indir-full.html/feed 0
Dishonored 2 indir http://listmark.net/dishonored-2-indir.html http://listmark.net/dishonored-2-indir.html#comments Sun, 25 Jun 2017 16:05:26 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=10259

Dishonored 2 2016 – FULL indir

DDishonored 2 2016 – FULL indir,  Dishonored 2 Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımcılığı yapılacak olan bir aksiyon-macera ve gizlilik tabanlı bir rol yapma oyunu. Dishonored adlı oyuna devam niteliğinde olan oyunun Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 2016 yılının birinci veya ikinci çeyreğinde çıkması bekleniyor.

Oynanış;
Oyunun başlangıç bölümünde İmparatoriçe Emily Kaldwin olarak oynadıktan sonra, oyuncu oyunun geri kalanında sırasıyla birinci oyundaki prenses Emily Kaldwin veya kahraman Corvo Attano olarak oynayabilir. Oyuncu aynı zamanda gizlilik yolunu tercih edebilir veya etmeyebilir, buna bağlı olarak oyunu hiçbir düşmanı öldürmeden bitirebilir. Yapımcılar oynanış ile ilgili henüz nasıl olacağı belli olmasa da ‘üçüncü’ bir yolun olacağını da belirttiler. Birinci oyunda olduğu gibi, oyuncu Ada İmparatorluğu’nu ‘başka dünyadan gelen düşmanlardan’ kurtarmaya çalışacak. Hem Corvo Attano, hem de Emily Kaldwin, oyunda aynı görevlere uğrayabilecekler, fakat tekrar oynayabilme değerinin yükselmesi için ikisinin de görüş açıları farklı olacak, ve olaylar karşısında nasıl davranacakları değişiklik gösterebilecek. Corvo Attano birinci oyundaki güçlerine yine sahip olacak, aynı zamanda yapımcı daha gelişmiş ve detaylandırılmış özel güçlerin ve geliştirmelerin oyunda mevcut olacağını onayladı. Yetenek ağacı gibi daha gelişmiş bir geliştirme sistemi de oyunda mevcut olacak. Emily Kaldwin ise aynı şekilde birtakım yeni özel güçler kullanacak, örneğin bunlardan biri birinci oyunda Corvo Attano’nun sahip olduğu ‘Blink’ isimli özel güce benzeyen ve oyuncunun fiziksel temas olmadan uzak mesafeler kat edebilmesine yarayan ‘Far Reach’ isimli özel güç. Ayrıca yapımcı oyunun birinci oyundan daha geniş ve ayrıntılı zorluk derecelerinin olacağını, dolayısıyla oyunun çok daha zor ve zevkli olacağının garantisini verdi.

TR İLK BİZDE TORRENT ABİ FARKIYLA.. 06-06-2017 FULL SORUNSUZ SÜRÜM ÇIKTI

]]>
http://listmark.net/dishonored-2-indir.html/feed 12
Minecraft http://listmark.net/minecraft.html http://listmark.net/minecraft.html#comments Sun, 25 Jun 2017 16:03:39 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/minecraft.html

Minecraft 1.7.4 Yenilikleri
Twitch üzerinden canlı yayın yapma (ayrıntılar altta),
Render sorunları düzeltildi,
Birçok hata ve sorun düzeltildi.

]]>
http://listmark.net/minecraft.html/feed 4
MotoGP 17 İndir http://listmark.net/motogp-17-indir.html http://listmark.net/motogp-17-indir.html#comments Sun, 25 Jun 2017 16:02:24 +0000 http://listmark.net/?p=37146

MotoGP 17 PC indir

Beklediğimiz Oyun geldi Kendinizi 2017 MotoGP™’nin  Hız ve aksiyon adrenaline hazırlayınız!
Resmi Yarış motorlarının bulunduğu Şampiyonanın tüm motosikletleri ve daha fazlasını bulacagınız takımları ve pistleriyle maksimum eğlenceyi tatmaya Hazır olun.
Yeni Menajer Kariyer modunu deneyin ve kendinizi bir takım menajerinin yerine koyarak hem pistte hem pist dışında doğru kararları vermeye çalışın.

 

TR İLK TORRENTABİ.COM FARKI İLE ÇIKIŞ TARİHİ : Çıkış Tarihi: 15 Haziran 2017

 

]]>
http://listmark.net/motogp-17-indir.html/feed 1
WRC 6 FIA World Rally Championship İndir http://listmark.net/wrc-6-fia-world-rally-championship-indir.html http://listmark.net/wrc-6-fia-world-rally-championship-indir.html#comments Sun, 25 Jun 2017 16:00:26 +0000 http://listmark.net/?p=38423

WRC 6 FIA World Rally Championship Türkçe İndir

WRC 6 FIA World Rally Championship Deluxe Edition ücretsiz ve full olarak torrentabi.com farkı ile sizler icin hazırladık. Yarış pistinde Ralliy arabalarıyla tüm farkı yaratır. Rallide ise farkı sürücü yaratır. WRC 6 sizi teste sokuyor: sis, çamur, patlak lastik, gece yarışı, motor bozulmaları… hepsiyle başa çıkmanız gerekiyor WRC 6, ayrıca Rally China, 1:1 ölçekte 11 Süper Özel Etap, yerel bölünmüş ekran çoklu oyuncu, dünya çapında lider tahtaları ve her hafta yeni çevrim içi meydan okumalar ve çok yüksek çözünürlükte tamamen uyarlanmış arabalar ve pistler, iki yepyeni mod ve hatta muhteşem oyun kamelraları ve 2017 eSports WRC’nin tümüne ücretsiz erişim ile resmi 2016 içeriğinin tümünü içerir

TR İLK BİZDE TORRENTABİ.COM FARKI İLE 

]]>
http://listmark.net/wrc-6-fia-world-rally-championship-indir.html/feed 3
Yüksek Kalitede Yabancı Dizi İzle http://listmark.net/yuksek-kalitede-yabanci-dizi-izle.html http://listmark.net/yuksek-kalitede-yabanci-dizi-izle.html#respond Fri, 23 Jun 2017 12:07:10 +0000 http://listmark.net/?p=38766 Eğer yüksek kalitede yabancı dizi izlemek istiyorsanız internet sitesi olarak size bu konuda hizmet verebiliriz. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve sahip olduğumuz güçlü altyapısı sayesinde sizlere yüksek kalitede film izletme fırsatını sunuyoruz. Eğer siz de 13 reasons why izlemek istiyorsanız hemen internet sitemizi ücretsiz bir şekilde ziyaret edebilir ve yüklemiş olduğumuz bölümden hepsini ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Lucifer dizisi de aynı zamanda genç kitleler tarafından en çok tercih edilen içerikler arasında yer alıyor.

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunuyor ve böylece müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyoruz. Film izlerken herhangi bir şekilde ödeme yapmak zorunda kalmayacak ayrıca en çok meydana gelen problemlerden bir tanesi olan görüntünün takılması gibi bir durumda söz konusu olmayacaktır. Siz de sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen internet sitemizi ziyaret edebilir ve sizler için hazırlamış olduğumuz farklı film içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki film izlemek sadece boş zaman aktivitesi değil aynı zamanda herkeste bulunması gereken bir kültür hale gelmeye başladı. Bu kültürden yararlanmak için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lucifer izlemek için de internet sitemiz ücretsiz bir şekilde ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemizin arka planda çalışmakta olan arkadaşlarımız sizlere mümkün olduğu kadar kaliteli hizmet verebilmek için her gün çalışmalarına devam ediyor.

]]>
http://listmark.net/yuksek-kalitede-yabanci-dizi-izle.html/feed 0
de Blob 2 http://listmark.net/de-blob-2.html http://listmark.net/de-blob-2.html#respond Thu, 22 Jun 2017 19:16:57 +0000 http://listmark.net/?p=38757

de Blob 2 PC indir

Blob 2’de Yoldaş Siyah ve Inkies, yepyeni bir yeni ile geri döndü.
Renk dünyasından kurtulmak için arsa. Papa Blanc’ın yeni yardımıyla
Ve takipçileri olan Blancs, Blob ve arkadaşları onun sürüsü
Renklerini tekrar geri getirmek için çalışmalarını kesin
Prisma Şehrinin vatandaşları. Aksiyon dolu bir renkle yola koyulmak
Özel boyalar, desenler ve müzik dünyayı getiren macera
hayata.

]]> http://listmark.net/de-blob-2.html/feed 0 Sniper Elite 4 İndir – Full http://listmark.net/sniper-elite-4-indir-full.html http://listmark.net/sniper-elite-4-indir-full.html#comments Thu, 22 Jun 2017 11:21:52 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13951

Sniper Elite 4 İndir – Full

Sniper Elite 4 İndir – Full Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özgürlüğünü keşfet. Savaş zamanındaki İtalya’yı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları tecrübe et.

Ödüllü selefinin sonrası üzerine kurulu Sniper Elite 4, bol güneşli Akdeniz sahil kasabalarından, eski ormanlara, dağ vadilerine ve devasa Nazi mega yapılarına kadar oyuncuları güzel İtalyan yarımadası boyunca oradan oraya taşımaktadır.

Gizli ajan ve elit keskin nişancı Karl Fairburne, İtalyan Direnişi’nin cesur adamları ve kadınlarının yanında çarpışmalı ve Avrupa’daki Müttefik karşı atağını durdurma potansiyeli ile korkunç yeni tehdidi daha başlamadan yenmelisin.

KAPSAMLI MÜCADELE

Yüzlerce düşman, araç ve avlanacak yüksek rütbeli Nazi subayları ile devasa mücadele seviyelerinde sürükleyici oynanabilirlikle saatlerce mücadele et. Görevlerin için yolunu çiz, yeni keskin nişancı ağlarını ortaya çıkar, gizli yan görevler, koleksiyon malları ve fazlasını bul!

ÖDÜLLÜ KESKİN NİŞANCI

Keskin nişancıların yüzlerce metre öteden tatmin edici atışlar yapmak için rüzgâr, yer çekimi ve kalp atışını dikkate aldığı tarz belirleyici kurşun tüfek balistiğini tecrübe et.

KAPSAMLI CEPHANELİK

Etkileyici II. Dünya Savaşı keskin nişancı tüfekleri, tabancaları, yarı otomatik tüfekler, ağır silahlar, tuzaklar, el bombaları ve patlayıcılar yelpazesi ile her türlü muharebe durumuna sorunsuz bir şekilde uyum sağla.

DERİNLEMESİNE ÖZELLEŞTİRME

Dürbün oranı, namlu ağzı sürati ve durağanlık gibi kilit silah özelliklerini ayarlayarak ve becerilerini geliştirerek muharebe etkinliğini keskinleştir. Her türlü karşılaşma için varsayılan mühimmatlar oluştur ve bunları düzenle.

TRAVERSLERİ VE SÖKÜMÜ DÜZENLE

Düşmanlara kurşunu ulaştırmak için oyunun engin ortamlarında tırman, bir yere asıl, yalpala ve sıçra ve örtüye saklanarak, çıkıntılara asılarak ve fazlasını yaparak öldürücü darbeler ulaştır!

ÖVGÜYÜ HAK EDEN X-RAY ÖLDÜRME KAMERALARI

Sniper Elite’in övgüyü hak eden X-ray Öldürme Kamerası, tamamen yeni görseller ve özelliklerle geri dönüyor, artık en etkileyici yakın dövüş saldırılarını ve patlayıcı tuzaklı öldürmelerini muazzam ayrıntılarla sunuyor.

TAKTİKSEL BİRLİKTELİK

Mücadelenin tamamını bir diğer oyuncuyla çevrim içi olarak oyna ya da 4 oyuncuya kadar olan özel birlikte oyun modlarına dal.

NEFES KESİCİ ÇOK OYUNCULU

Sniper Elite’in markalı keskin nişancısını 6 özel tasarlanmış harita boyunca 7 modda 12 oyuncuya kadar benzersiz bir rekabetçi oyuna sok. Piyasaya sürüldükten sonra daha fazla mod ve harita ÜCRETSİZ sunulacaktır!

TÜM DLC EKLİDİR.:
Sniper Elite 4 – Cold Warfare Winter Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Urban Assault Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 2: Infiltration
Sniper Elite 4 – Allied Forces Rifle Pack
Sniper Elite 4 – Night Fighter Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 1: Inception
Sniper Elite 4 – Silent Warfare Weapons Pack
Sniper Elite 4 – Covert Heroes Character Pack
Sniper Elite 4 – Target F  hrer
Sniper Elite 4 – Camouflage Rifles Skin Pack
Sniper Elite 4 – Season Pass
Game is multi language
English French Italian German Spanish Polish Portuguese-Brazil
Russian Simplified Chinese Traditional Chinese
You can only have one extra language installed next to english
(english + french, english + german, english + italian, …)

TÜRKİYEDE İLK BİZDE HER ZAMANKİ GİBİ22-06-2017 FULL SORUNSUZ SÜRÜM ÇIKTI Torrent abi Sitemizde;

]]>
http://listmark.net/sniper-elite-4-indir-full.html/feed 14
Chess Ultra İndir http://listmark.net/chess-ultra-indir.html http://listmark.net/chess-ultra-indir.html#respond Wed, 21 Jun 2017 17:44:05 +0000 http://listmark.net/?p=38743

Chess Ultra PC indir

Chess Ultra modern dokunuşlar ile tüm zamanların en harika strateji oyununu şırınga ediyor; müthiş 4K görseller, Büyük Üstat onaylı yapay zeka ve tam sanal gerçeklik uyumluluğu ile nihai satranç tecrübesi.

 • Göz alıcı satranç setleri ve güzel çevreler
 • 10 Büyük Üstat onaylı yapay zeka seviyesi
 • ELO derecelendirme sistemi ile sezgisel, yenilenmiş yerel ve çevrim içi çok oyuncu
 • Kasik, Baskın ve Maraton dâhil kapsamlı zaman kontrolleri çevrim içi mevcut
 • Çapraz platformlu çevrim içi oyun ve lider tahtaları.
 • Resmi Ripstone turnuvalarında izle ve yarış
 • 80’in üzerinde satranç yapbozu ile becerilerini göster
 • En büyük tarihi maçları kazanarak geçmişi yeniden yaz
 • Her oyun için yerel ve çevrim içi olarak taşınabilir oyun formülü (TOF) ile oyunu çıkart
 • Tam Twitch entegrasyonu seni topluluğa karşı oynamaya davet ediyor
 • Sanal gerçeklikte oyna ve Chess Ultra tecrübesine dal
 • Oyunu geliştirmeye yardım etmek için derinlikli eğitimler

Tam Oculus Rift ve HTC Vive desteği ile bugüne kadarki en nefes kesici satranç tecrübesi için sanal gerçeklikte Chess Ultra oyna. Kütüphanedeki antika maun tahtadaki ahşap tanelerden her satranç parçasının altında hissedilen lükse kadar satranç hiç bu kadar iyi görünmemişti. Hareketini yapmak ve oyuna doğrudan odaklanmak için fiziksel olarak eriş.

 • Oculus Rift ve HTC Vice ile uyumlu
 • Ulaşmak ve parçaları taşımak için Oculus veya Vive kontrol aygıtlarını kullan
 • Güzel, ultra gerçkçi ortamlara dal
 • Daha iyi bir görüntü almak için her ortamda durarak perspektifini değiştir
 • Gomorrah’taki en sıradışı satranç meydan okumasına gir. Hayatta kalacak mısın?

]]> http://listmark.net/chess-ultra-indir.html/feed 0 Get Even İndir http://listmark.net/get-even-indir.html http://listmark.net/get-even-indir.html#comments Wed, 21 Jun 2017 11:20:29 +0000 http://listmark.net/?p=38729

Get Even PC indir

Get Even 2017 Soğukkanlı bir paralı asker ve kiralık katil olan Black, gizemli eski bir akıl hastanesinde uyanır ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.
Onu ele geçiren gizemli ‘Red’in rehberliğinde, kullanıcısının anılarını tekrar yaşamasını ve onları şimdide yeniden deneyimlemesini sağlayan eşsiz bir başlık teknolojisi ile bir tür tedaviye başlar.
Ve Black böylece hatırlamaya çalışır.
‘Pandora’ başlığının yardımıyla kendi zihninin derinliklerine bir yolculuk yapar ve hatırlayabildiği tek olayın, üzerine bomba bağlanmış bir genç kızı kurtarma girişiminin, ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışır.

]]>
http://listmark.net/get-even-indir.html/feed 2
The Infectious Madness of Doctor Dekker İndir http://listmark.net/the-infectious-madness-of-doctor-dekker-indir.html http://listmark.net/the-infectious-madness-of-doctor-dekker-indir.html#respond Tue, 20 Jun 2017 21:12:26 +0000 http://listmark.net/?p=38713

The Infectious Madness of Doctor Dekker PC indir

The Infectious Madness of Doctor Dekker Piskoloji doktoru olmaya ne dersin ? Senin için aynı zamanda soruları olacak, ne dediğine dikkat et. Sözleriniz nihai kaderlerini ve kendi kaderini belirleyecek!
ANA ÖZELLİKLER
FMV! – 1600+ tam ekran HD video yanıtları
ÜCRETSİZ Metin Girişi – İstediğinizi sor, soru, cümle veya sadece anahtar kelimeler yaz.
ÇOKLU SONA ERMELER – Hükümdarlığı bulun ve siz ve hastalarınıza ne oldu …
ÇOKLU HİKAYELER – 6 ana şüpheli ve 5 yan macera inc. John Guilor (Çelişki)
RANDOM MURDERER – Spoilerle savaşmak için oyunun başında seçildi
BASİT UI – Kanıtları görüntüleyin, not alın, tekrar edin izleyin, soru geçmişinizi görün
BAŞARILAR – Buhar kazanımları ve dinamik betimleme derecelendirme sistemi

UYARI – Bu oyun olgun temaları ve psikolojik korkuyu (cinsel temalar, şiddet ve intihar dahil) içermektedir ve doğası gereği geniş yoruma açıktır – bu nedenle orijinal olarak tasarlanmamış olmasına rağmen tecavüz ve parris gibi bazı konular da çıkarılabilir. Sadece yetişkinler için önerilir.
TÜM DETAYLAR
Doktor Dekker’ın Bulaşıcı Çılgınlığı, oyunculara önceden belirlenmiş bir listeden onları seçmek yerine kendi sorularını yazarak, şüphelileri sorgulama özgürlüğü veren bir Lovecraftian FMV cinayet gizemi. Çözmek için hiçbir nokta ve tıklama bulmacası yok, yalnızca sorulacak sorular ve incelenecek kanıtlar var.

Dr Dekker’ı kimin öldürdüğünü bulmak bulmacanın yalnızca bir parçasıdır; Geride bıraktığı kaosun nasıl düzeltileceğini ortaya koymak çok daha hileli olacak … Cinayetin ipuçlarını sunmanın yanı sıra, her bir hastanın kendine ait tuhaf bir sorunu var – bunlar zaman manipülasyonundan ve canlanmış sevdiklerinden altındaki dehşetlere Deniz.

Atmosferik bir soundtrack ile tamamlanan Doktor Dekker’ın Enfeksiyöz Çılgınlığı sizi hastalarınızın yaşadığı gölge gerçeğini keşfetmeye davet ediyor – başınıza çarpacak paranormal yabancılık ve dehşet dolu bir dünya; burada güvenmek zorunda olduğunuz tek şey kendi zihninizdir. .

Onu kaybetmemeye çalış …
KREDİ
Sen ……………………….. Doktor
Aislinn De’Ath ……………… Marianna
Bianca Beckles-Rose …….. Jaya
Dom Lister …………………. Nathan
Helen Jenkinson ………….. Elin
Helga Ragnars ……………. Claire
Millin Thomas ……………… Bryce
Mark Kitto ………………….. Profesör Alderby
Ve John Guilor’un oynadığı konuk Profesör Warwick.

Ek hastalar tarafından oynanır …
Carolyn İngilizce, Catherine Stacey, John Shields ve Rosie Hefferon.

Tim Cowles’ın yönettiği.
SSS
Oyun boyunca nasıl ilerleme kaydediyorsun?
Bir dizi beş terapi seansı oynarsın. Her seansta birkaç hastayla konuşacağız ve trafik ışıkları hangi hastalara kilidini açtığınızı söyleyerek devam edebilmenizi sağlar. Sarı kilidi açık, ancak yeşil renkle ulaşmak ve olası tüm yanıtları bulmak için konuşmaya devam edebilirsiniz. Son suçlama ekranında hediye birimini seçersiniz ve doğru seçerseniz oyun biter ve biten videolarınızı oynatır. Otomatik kaydetme, bir hastaya söylediğiniz bir şeyi geri almanın bir yolunun bulunmadığı anlamına gelir; dolayısıyla dikkatli olun. Kısaca bu, fakat sana her şeyi anlatamayız, yok sürpriz olmaz …
Cevapları olmayan bir soru sorsam ne olurum?
Uzun süredir hayranlarından oluşan FMV oyunları ve tıklama ve tıklama maceraları hepimiz “Bu işe yaramayacak” veya “tekrar denemek zorunda olacağımı düşünüyorum” ifadelerine aşina ve tekrar tekrar tekrar eden ifadeler var. Bu nedenle hastalara “Bilmiyorum” diyerek farklı yollar verdik – en çok 40’ın üzerinde şey var, bazıları yeni öykülerine yol açan ipuçları içeriyor.
Bu oyun AI simülatörü müdür?
Hayır. Sorularınıza “bilmiyorum” sorularını cevaplamak için çok zamanınız var, çünkü oyunda yalnızca 1600’den fazla gerçek cevap alındı. Hastaların söylediklerini dinleyin ve görüşlerini sürdürebilmek için konuşma çizgilerini takip edin. Yanıtlar anahtar kelime temellidir, bu nedenle hastaların zaten kullandığı kelimeleri kelimenin tam anlamıyla sizin için yarısı kadar işe yarayacak.
Kaç tane eylem var?
Toplamda beş eylem var. Her bir hareket, kendine yeten bir bölüm; bu nedenle, hikayeyi ortaya çıkarmak için herhangi bir sırada soru sormak (ve yanıt almak) mümkündür. Yaptığınız bazı kararlar gelecekteki hareketleri etkileyecektir, bu nedenle devam düğmesine bastığınızda geri dönüş olmayacaktır!
Sıkışırsam ne olurum?
Takılıp kalmamak için oyunu tasarlamaya çalıştık, ancak yaparsanız ‘İpucu’ yazmanız yeterlidir. Onu tavsiye istemek olarak düşünün ve her cevabı bulmaya çalışıyorsanız çokça ihtiyacınız olacak (aka yeşil olacak). Yardım videosunu da doğru bir şekilde izlediğinizden emin olun.
Eğer katil rasgele seçilirse, bu tekrarlanabilir mi demek?
Oyun tekrar oynanabilir, ancak bunu akılda tutarak tasarlanmamıştır. Herkesin oyunun çoğunu birden çok oyuna gerek duymadan mümkün olduğunca deneyimleyebilmesini istedik; bu nedenle dallanma aynı anda yalnızca birkaç yanıt kaldırıyor.

TR İLK TORRENTABİ.COM FARKI İLE 

DELİLERLE UĞRAŞMAYA PİSKOLOJİL MANYANLARLA DOLU BİR TV OYUNU :)

]]> http://listmark.net/the-infectious-madness-of-doctor-dekker-indir.html/feed 0