Torrent Oyun indir, Pc, Full Oyun, Oyun Yukle, Tek Link http://listmark.net Torrent Oyun indir 2017 dosyalarını sorunsuz ve güvenli indirebileceğiniz Başlıca Torrentler olmak üzere Full programlar, tek link oyunlar vede Repack Oyunlar Mon, 22 May 2017 09:59:46 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.7.5 Minecraft http://listmark.net/minecraft.html http://listmark.net/minecraft.html#comments Mon, 22 May 2017 09:35:39 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/minecraft.html

Minecraft 1.7.4 Yenilikleri
Twitch üzerinden canlı yayın yapma (ayrıntılar altta),
Render sorunları düzeltildi,
Birçok hata ve sorun düzeltildi.

]]>
http://listmark.net/minecraft.html/feed 4
Call of Duty WWII İndir http://listmark.net/call-of-duty-wwii-indir.html http://listmark.net/call-of-duty-wwii-indir.html#comments Mon, 22 May 2017 06:53:57 +0000 http://listmark.net/?p=35757

Call of Duty WWII 2017 PC indir

Call of Duty WWII 2017 Çıkış Tarihi: 3 Kasım 2017  olarak belirlenen Aksiyon Savaş Oyunumuzun konusu II. Dünya Savaşı’nı yeni bir oyun nesli için yeniden tanımlayan nefes kesen bir deneyim olan Call of Duty: WWII ile köklerine geri dönüyor. Çıkarma gününde Normandiya’ya ayak basın ve tarihin en anıtsal savaşında Avrupa’nın simgeleşmiş noktalarında savaşın. Klasik Call of Duty savaşını, yoldaşlık bağlarını ve dünyayı zorbalığa sürükleyen küresel bir güce karşı verilen savaşı tecrübe edin.

Call of Duty: WWII, eksiksiz II. Dünya Savaşı deneyimini yeni nesle üç farklı oyun moduyla getiriyor: Sefer, Çok Oyuncu ve Ortak. Müthiş görsellerle Sefer modu, yepyeni Call of Duty hikayesinde oyuncuları unutulmaz II. Dünya Savaşı muharebelerinin yaşandığı Avrupa sahnesine taşıyor. Çok Oyuncu modu, oyuncuları başlangıçtaki Call of Duty oyunundaki gibi muharebe alanına götürüyor. Otantik silahlar ve geleneksel vur-kaç taktikleri, II. Dünya Savaşı temalı çok çeşitli konumlarda insanı adeta içine çekiyor. Ortak mod ise beklenmedik olaylarla dolu, adrenalinin tavan yaptığı yalnız başına bir oyunda yeni ve orijinal bir hikaye sunuyor.

Call of Duty®: WWII 2017 BEKLENEN TRAİLER ÇIKTI

Call of Duty®: WWII TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR OYUN HENÜZ ÇIKMADI Çıkış Tarihi: 3 Kasım 2017.

]]>
http://listmark.net/call-of-duty-wwii-indir.html/feed 5
Sniper Ghost Warrior 3 İndir – Full http://listmark.net/sniper-ghost-warrior-3-indir-full.html http://listmark.net/sniper-ghost-warrior-3-indir-full.html#comments Sat, 20 May 2017 06:54:27 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13944

Sniper Ghost Warrior 3 İndir – Full

Sniper Ghost Warrior 3 İndir – Full Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.
Sniper Ghost Warriors 3 SEASON PASS ile muhteşem içerikli dopdolu bir sezona hazır olun. Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass, 2017 sonuna kadar indirilebilir içeriklerin tamamına erişim sunar.

Season Pass aşağıdakilere erişmenizi sağlar:
• İki büyük tek oyunculu genişleme paketi
• The Escape of Lydia
• The Sabotage
• İki adet çok oyunculu harita
• Yeni Araç Buggy
• Yeni Dürbünlü Tüfek McMillan TAC-338A
• Bileşik Yay

Düşman hatlarının ardına geçin ve Sniper Ghost Warrior 3‘ü Season Pass ile genişletin.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.

Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.

Bir Warrior ol: Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.

Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Dinamik hava durumu, gece/gündüz döngüsü ile oynayacağın oyun tarzına ve vereceğin kararlara etki edecek geniş bir açık dünyayı keşfet. Sniper Ghost Warrior 3, sivil savaşın kanlı girdabına kapılmış bir vatanın, kardeşlik, inanç ve ihanete dayanan hikayesini anlatıyor..

TÜRKİYEDE İLK BİZDE HER ZAMANKİ GİBİ Torrent Oyun indir Sitemizde;

CRACK BURDAN İNDİRİNİZ 08-05-2017

]]>
http://listmark.net/sniper-ghost-warrior-3-indir-full.html/feed 19
NieR Automata İndir http://listmark.net/nier-automata-indir.html http://listmark.net/nier-automata-indir.html#comments Sat, 20 May 2017 06:45:29 +0000 http://listmark.net/?p=35743

NieR Automata 2017 PC indir

NieR:Automata™ 2017 İnsanlık, başka bir dünyadaki mekanik varlıklarla Yerküre’den sürülmüştür. Gezegeni geri almak için nihai bir çaba göstererek insan direnci işgalcilere zarar vermek için android askerleri gönderir. Şimdi, makinelerle androidler arasındaki bir savaş patladı … Yakında dünyanın unutulmuş gerçeğini ortaya çıkarabilecek bir savaş.

Temel Özellikler:
Aksiyon Paketli Savaşlar – Oyuncular, açık saha haritaları arasında düşman ordularına ve zorlu patronlara karşı savaş sırasında melee ve ranged saldırıları arasında geçiş yapacaktır. Sıkı kontroller ve inanılmaz miktarda sıvı savaşı, daha deneyimli aksiyon oyuncuları için bol bol derinlik sunarken, yeni başlayanlar için öğrenmesi kolay. Oyuncular, hafif ve ağır saldırıları birleştiren yüksek hızlı savaş eylemlerini gerçekleştirebilir ve düşmanları hız ve stille kovarken bir silah cephaneliğine geçebilir.
Açık Dünyayı Güzelce Çölleştirin – Oyun, rahatsız edici bir şekilde, neşe verici güzel manzaralar ve yerleri hiçbir alan yüklemeden birleştirir. Ortamlar, 60fps’de oluşturulur ve ana hikayeye ek olarak zengin alt olaylar içerir.
Masterwise Crafted Story and Characters – NieR: Automata, androids 2B, 9S ve A2’nin öyküsünü ve vahşi savaşını, makine ömrü olarak bilinen güçlü silahlar ile makineye dayalı bir distopya aşmak için geri çekilmesini anlatıyor.
Bir RPG’nin Unsurları – Oyuncular, çeşitli savaş türleri ile savaş çeşitleri kazanacak, yeni savaş becerileri edinecek ve oyun stiline uygun bir yük oluşturacak.
Savaş İçinde ve Dışında Yardımcı Olmak İçin Pod Destek Sistemini Kullanın – Podlar hem manuel hem de kilitleme modlarında düşmana saldırabilir. Ayrıca, oyuncuların havada kaymasına izin vermek gibi savaşın dışına da yardımcı olabilirler. Podlar, yeni saldırı yöntemleri ve varyasyonları da dahil olmak üzere yükseltmelerle birlikte oyun boyunca geliştirilebilir.
Yeni Başlayanlar İçin “Otomatik Mod” – Acemi oyuncular, kolay saldırılar ve kaçınma için “Otomatik Mod” seçebilirler.

NieR:Automata™ 2017 BEKLENEN TRAİLER ÇIKTI

NieR:Automata™  Çıkış Tarihi: 17 Mayıs 2017 TR İLK TORRENTABİ.COM FARK İLE 

]]> http://listmark.net/nier-automata-indir.html/feed 6 Prey İndir http://listmark.net/prey-indir.html http://listmark.net/prey-indir.html#comments Sat, 20 May 2017 06:35:07 +0000 http://listmark.net/?p=36035

Prey PC 2017 indir

Prey 2017‘de, 2032’de ayın etrafında dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanıyorsunuz. İnsanlığın sonsuza dek değişime uğradığı anlamına gelen bir deneyin ana konusu sensin – ama işler çok yanlış gitti. Uzay istasyonu düşman yabancılar tarafından işgal edildi ve şimdi avlanıyorsunuz. Talos I ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını keşfederken, istasyonda bulunan aletleri – zekalarını, silahlarını ve zihin-bükme becerilerini kullanarak hayatta kalmalısınız. Talos I ve herkesin elindeki savaşın kaderi.
Özellikler
Bilimkurgu Gerilim
Hiçbir şey Talos I’de göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak geride bıraktığınız ipuçlarını kendiniz çözmeye ve geçmişinizle ilgili gerçeği keşfe çıkmaya hazırlanın. TranStar’ın planlarında ne gibi bir rol oynayacaksınız ve istasyonu perişan eden gizemli tehlike mi var?
Tekil Ayarlar
Ay’ın yörüngesinde, Talos I uzay istasyonu özel alan girişiminin yüksekliğini simgeliyor. 1960’ların kurumsal lüksünü yansıtacak şekilde tasarlanmış, sayısız sırları gizlemek için yapılmış birbirine bağlı, doğrusal olmayan yolları gezen cömert bir el sanatını keşfedin.
Düşünülemez Tehdit
Talos I’i sarst eden gölgeli uzaylı varlığı, avını yok etme konusunda eğilen canlı bir ekolojidir. Bu uğursuz avcıların ölümcül saldırısını sona erdirmek, istasyonda kalan en son kurtulanlardan biridir.
Oyna Yolu
Belirli bir güç birleşimi geliştirmek ve eşsiz becerilerinizi yükseltmek için yabancı yetenek kazanın. Yolda tehlikeli engellerin üstesinden gelmek için istasyonda bulunan planlar, araç gereçler ve araçlar ile giderek daha kullanışlı nesneler hazırlayın. Zekan ve doğaçlama becerinizle benzeri görülmemiş tehditleri yaşamaya devam edin.

LİNKLER GÜNCELLENMİŞTİR. CPY SÜRÜM EKLENMİŞTİR. 17-05-2017

]]>
http://listmark.net/prey-indir.html/feed 3
Outlast 2 2017 İndir http://listmark.net/outlast-2-2017-indir.html http://listmark.net/outlast-2-2017-indir.html#comments Sat, 20 May 2017 06:25:50 +0000 http://listmark.net/?p=35378

27Outlast 2 PC indir

Outlast 2 2017 pc full, Sullivan Knoth’u ve takipçilerini tanıttı; bu kötülük dünyamızı, vahşi doğada derin ve medeniyetten gizlenmiş Tapınak Kapısı’nı doğurmak için bıraktı. Knoth ve akınları, zamanın sıkıntılarına hazırlanıyor ve haklısın.

Karın Lynn ile çalışan bir kameraman olan Blake Langermann sensin. İkiniz, risk almak ve kimseye dokunmaya cesaret edemeyecek hikayeleri ortaya çıkarmak için derin kazmaya razı olan araştırmacı gazetecilersiniz.

Sadece Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının görünüşte imkansız cinayetleriyle başlayan ipuçlarını takip ediyorsunuz.
Soruşturma, sizi Arizona çölüne götürdü, o kadar derin bir karanlıktı ki, kimsenin kendisine ışık tutmasına izin verilmiyordu ve öyle derin bir yolsuzluk ki delirmenin tek akıllıca şey olabilir.

]]>
http://listmark.net/outlast-2-2017-indir.html/feed 6
The Surge İndir http://listmark.net/the-surge-indir.html http://listmark.net/the-surge-indir.html#comments Sat, 20 May 2017 06:17:52 +0000 http://listmark.net/?p=36053

The Surge PC 2017 indir

The Surge 2017 PC Felaket olayı, iş başındaki ilk gününde sizi mahvetti … kompleksin yıkılmış bir bölümünde ağır dereceli bir dış iskelet ile uyandığınızda uyanıyorsunuz. Robotlar karmakarışık, deli iş arkadaşları ve rogue AI – her şey seni öldürmek istiyor.

Sıkı ve iç karışık mücadelede ölümcül düşmanları ve büyük patronları savunun. Attığınız parçayı yağdığınız bir sonraki nesil yağma sistemiyle, düşmanlarınızdan belirli kolları hedefleyin ve dilimleyin. Düşmanlardan dilimlenmiş yeni silahlar ve zırhlar giyin, yeni sürüme geçirin ve hazırlayın ve seviyelendirmeye yeni başlayarak kendinizi daha güçlü yapın.

 

Çıkış Tarihi: 16 Mayıs 2017

TÜRKİYEDE İLK BİZDE TORRENTABİ.COM FARKI İLE

]]> http://listmark.net/the-surge-indir.html/feed 1 Mafia III PC FULL indir http://listmark.net/mafia-iii-pc-full-indir.html http://listmark.net/mafia-iii-pc-full-indir.html#comments Sat, 20 May 2017 06:15:06 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=12413

Mafia III PC FULL indir

Mafia III PC FULL indir Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam’da geçirdiği savaş dolu yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

TÜRKÇE GİRİŞ EKRAN AYARLARI ANLATIMI EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

NEW BORDEAUX, 1968 YILINDA YENİDEN KURGULANMIŞ YENİ NEW ORLEANS
: Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının hüküm sürdüğü, o çağın görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu sosyal atmosferiyle zengin bir şekilde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.
BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN
: Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin ardından İtalyan Mafyası’ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.
İNTİKAMINIZI ALIN
: Lincoln’un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar çok çeşitli taktik seçenekleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.
ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE
: Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi eşsiz stilinizle yeni bir suç imparatorluğu kurun…
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 08 EKİM 2016

TÜRKÇE OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

]]>
http://listmark.net/mafia-iii-pc-full-indir.html/feed 1
The Falling Nights İndir http://listmark.net/the-falling-nights-indir.html http://listmark.net/the-falling-nights-indir.html#respond Fri, 19 May 2017 13:51:54 +0000 http://listmark.net/?p=36284

The Falling Nights PC 2017 indir

The Falling Nights Korku oyunları serisi 2017 normal bir günde Jake, kızı Rachel’la dışarı çıkıp dans derslerini almaya hazır. Metroya çıktıklarında Jake ve kızı en kötü zamanlamaya vardı. Garip bir şey onları 1974’ten günümüze götürüp kent Ys’teki metroda korkunç bir şey haline geldi. Jake hırpalanmış bir gölge tarafından kaçırılan kızı ararken sıkıştı.

İlginç, zorlu ve epik bir hikayeyle dolu gizemli bir dünyayı keşfedin.
Oyunu daha büyük bir oyun deneyimi için bir bölüme ayırdığınız iki parçaya katılmaya karar veriyoruz.
Terör ve gerilimden oluşan heyecan verici bir hikayeyi gezin.
Üç yıllık bir gelişmeden sonra 2017’de eşsiz bir deneyim yaşayın.
Rodrigo Romero ve Allan Arroyo tarafından yazılan terör ve tereddüt hikayesinden yola çıkın.

]]>
http://listmark.net/the-falling-nights-indir.html/feed 0
Skylar & Plux Adventure On Clover Island İndir http://listmark.net/skylar-plux-adventure-on-clover-island-indir.html http://listmark.net/skylar-plux-adventure-on-clover-island-indir.html#respond Fri, 19 May 2017 13:45:01 +0000 http://listmark.net/?p=36274

Skylar Plux Adventure On Clover Island Full PC 2017 indir

Skylar & Plux Adventure On Clover Island 2017 maceraya hazır mısın? Skylar & Plux: Clover Adası’ndaki Macera, klasik oyun, eğlenceli aletler ve çocukluk maceralarımızı anımsatan muhteşem, renkli bir dünyada ortaya çıkan efsanevi 3D platformer türünü tutkuyla canlandırıyor.

Aksiyon dolu bir maceraya çıkın, güzel bir cenneti keşfetmenize ve yıkımdan kurtarmanıza yardımcı olan aletleri toplamak. Acımasız ve cesur kahramanımız Skylar Lynxe ve yeni gelen evimizi fethedip bir çorak toprağa dönüşmesini engellemek için güvenilir yan yardımcı Plux Owlsley kalmış.

Tropikal plajları, volkanik mağaraları, karlı tepeleri ve Clover Adası’ndaki acımasız çölü dolaşın. CRT’nin kölelerinin bir ordusu ile savaşın ve yeteneklerinizi genişleten güçlü yükseltmeler bulabilirsiniz. Özgürlüğü artıran Jetpack ile adayı keşfedin ve şaşırtıcı Time Orb ile gizemli geçmişini ortaya çıkarın. CRT’nin taret botları sizi rahatsız ediyor mu? Onların füzelerini tut ve onları geri gönder, gatling ateşlerini onlara çevir ve onun minionlarını güçlü Manyetik Eldivenle uçmaya gönder!
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
Güçlü bir mekanik kol kullanın ve kalplerinizin içeriğine robotlar atın!
Hareketlerinizi Jet Paketi, Manyetik Eldiven ve Zaman Küre gibi araçlarla genişletin!
Clover Adası’nın her kuytu ve crannyasını keşfedin ve yerlilerini CRT’nin hapsedilmesinden kurtarın!

]]>
http://listmark.net/skylar-plux-adventure-on-clover-island-indir.html/feed 0
SickBrick 2.0 Directors İndir http://listmark.net/sickbrick-2-0-directors-indir.html http://listmark.net/sickbrick-2-0-directors-indir.html#respond Fri, 19 May 2017 13:37:04 +0000 http://listmark.net/?p=36265

SickBrick 2.0 Directors PC indir

SickBrick 2.0 Directors Son birkaç ay gerçekten ilginçti. Çoğu zaman SickBrick’in bu limanı üzerinde Unity 5 motoruna çalışmakla geçti. Port’un sizi kandırmasına izin vermeyin, oyunun baştan tamamen yeniden canlandırılması budur. Aralık 2016’dan beri bunun üzerinde çalışıyorum.

Gelecek aylarda Incognito ve Space Trucker’ı yaptığım diğer oyunlara benzer bir muamele vereceğim. Birlik 5’e taşınmanın bir diğer güzel yanı ise çapraz platform desteği. Şu anda Windows sürümü güncellendi ve Mac ve Linux evrensel ikili dosyaları bu hafta sonunda çıkacak.

Windows sürümü hem x86 (32 bit) hem de x86_64 (64 bit) lezzetlerden oluşmaktadır. Mac ve Linux sürümlerini çıkardığımızda evrensel ikili olacaklar. Değişiklik günlüğünde daha fazla bilgi. Herkese özen gösterin ve oyunun bu yeni sürümü ile eğlenin!

DÜZENLEME: Mac ve Linux yapıları artık canlı. Soundtrack artık oyunu satın alanların hepsine de ücretsiz, önceki tüm oyunculara soundtrack ve cross-platfrom yapılar verildi.

Tüm oyunu NeoAxis’den Birlik 5’e güncelledi.
Tüm düşman modellerini güncelleştirilmiş sürümlerle değiştirdi.
Motorlu testere ile blaster tabancası değiştirildi.
Yeni müziğe yeni müzikler eklendi.
Zorla tank sürüş seviyelerini kaldırdı.
Sonraki seviyelerin birkaçında geçti.
BRICK ile son patron mücadelesi değiştirildi.
Oyuncuyu etrafa iten ve bu seviyeleri yeniden tasarlayan fan bulmacaları kaldırıldı.
Düşman ateşinden kaçmak için daha fazla sahne ve kapak parçası bulunan daha yüksek ayrıntı seviyeleri.
Binlerce güncel model, malzeme ve ses.
Silah verilerini sol taraftaki gerçek silah ve sağlığın üzerine koymak için yeniden tasarlanan HUD.
Bazı günlük dosyalarındaki metni, daha okurcasına samimi ve okumak ilginç olacak şekilde değiştirdi.
Bunun yerine, eski TUZLA sesi yerine bir bilgisayar synth sesi ile hareket etti.

EN GÜNCEL VS. DUR. 19-05-2017

]]> http://listmark.net/sickbrick-2-0-directors-indir.html/feed 0 2017 Yılının En Çok Beklenen Oyunları http://listmark.net/2017-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari.html http://listmark.net/2017-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari.html#comments Fri, 19 May 2017 09:00:05 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=10748

2017 çıkacak oyunların listesi

2017 yılı en çok beklenen oyunları sizler için derledik. Oyunların çıkış tarihleri net olarak zamanı belli. 2017 yılının en çok beklenen oyunlar. Beklediğimiz bu sıralar Aksiyon oyunları 2016 ve 2017 Pc Oyunları ve konsol oyunlarında xbox one ve playstaion oyunları dahil olmak üzere ÇIKICAK TÜM Oyunları Siz Değerli www.torrent-oyunindir.com Ailemize sunuyouz. Bu sayfamızda bulabileceksiniz.

İşte Beklenen en iyi oyunların listesini sizler için hazırladık.

 

LÜTFEN YORUM ATINIZ.

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Left 4 Dead 3

 alt=

Valve’ın post apokaliptik zombi oyun serisinin üçüncü oyunu olan Left 4 Dead 3’ün yapım aşamasında olduğu tahmin ediliyor. (altda çıkış tarihi temsilidir)

Çıkış Tarihi: 05 ağustos 2016

Hellraid

 alt=

Call of Juarez ve Dead Island oyunlarıyla tanıdığımız Polonyalı oyun geliştirici Techland’ın yeni oyunlarından bir tanesi olan Hellraid, bir grup oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Bir tür birinci kişi bakışlı aksiyon oyunu olacak Hellraid oldukça değişik bir atmosfere sahip olacak.

Çıkış Tarihi: 30 ağustos 2016

Half-Life 3

 alt=

Valve’ın efsanevi serisi Half-Life’ın devamı niteliğinde çıkacak Half-Life 3 için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak tüm oyunseverler Valve’dan yapılacak bir Half-Life açıklaması için kulak kesilmiş durumda.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

BioShock Vita

 alt=

Resmi adı henüz açıklanmayan BioShock Vita, serinin el konsollarına ilk çıkartması oluyor. Oyun önceki BioShock oyunlarının portu değil yepyeni bir oyun olacak.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Psychonauts 2

 alt=

Resmi adı henüz açıklanmayan BioShock Vita, serinin el konsollarına ilk çıkartması oluyor. Oyun önceki BioShock oyunlarının portu değil yepyeni bir oyun olacak.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

H1Z1 2017

 alt=

H1Z1, 2017 yılında yeni serisini piyasa sürmesi bekleniyor. DayZ ile başlayan zombili hayatta kalma oyunu akımının yeni bir üyesidir. Arkasında Sony’nin olmasıysa oyunun en büyük artısı.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Arena of Fate

 alt=

Arena of Fate, günümüzün popüler oyun türü olan MOBA’nın yeni bir örneğidir. Oyunu Far Cry 1 ve Crysis serisiyle tanıdığımız Crytek geliştiriyor.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Burnout

 alt=

2017 en çok beklenen oyunları arasında Criterion Games tarafından geliştirilen yarış oyunu serisidir.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Final Fantasy 7 Remake

 alt=

Square tarafından geliştirilmiş olan bir video oyunudur. 1987 yılında piyasaya sürülen ilk oyun ile başlayan serinin bir halkasıdır.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Deep Down

 alt=

Deep Down, Capcom tarafından geliştirilen bir online RPG oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Call of Cthulhu

 alt=

Call of Cthulhu, ünlü H.P. Lovecraft eserini resmi olarak ele alan Cyanide’ın geliştirdiği bir korku/hayatta kalma oyunudur.Şimdilik sadece 2005 senesinde çıkmış olan Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth’ten bağımsız bir oyun olacağı, 2017 senesinde PC için çıkacağı biliniyor.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Kingdom Hearts 3

 alt=

Kingdom Hearts 3, Square Enix’in PS4 ve Xbox One için duyurduğu son Kingdom Hearts oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

NieR: Automata

 alt=

Kingdom Hearts 3, Square Enix’in PS4 ve Xbox One için duyurduğu son Kingdom Hearts oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Tacoma

 alt=

Fullbright’ın Gone Home isimli oyununun ardından duyurdukları Tacoma, 2017’de PC ve Xbox One’a çıkması plananan, bilim-kurgu temalı bir keşif ve macera oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Shenmue 3

 alt=

Aksiyon, macera ve açık dünya tarzının en önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Shemue, uzun süredir aramızda yoktu. E3 2015 sırasında sahneye davet edilen Yu Suzuki tarafından Kickstarter kampanyası başlatıldığı açıklanan oyun, istediği parayı çok kısa süre içerisinde toplamayı başardı.

Çıkış Tarihi: 01 ocak 2017

Gran Turismo Sport

 alt=

Gran Turismo Sport ile birlikte PlayStation’ın ünlü yarış serisi PlayStation 4’e taşınıyor..

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Overkill’s The Walking Dead

 alt=

Payday serisinin geliştiricileri tarafından yapımı üstlenen Overkill’s The Walking Dead co-op mekaniğiyle donatılmış bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Silent Hills 2017

 alt=

Payday serisinin geliştiricileri tarafından yapımı üstlenen Overkill’s The Walking Dead co-op mekaniğiyle donatılmış bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Alienation

 alt=

Alienation; Dead Nation ve Resogun gibi oyunlarla karşımıza çıkan stüdyonun yeni shooter oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

The Tomorrow Children

 alt=

PixelJunk serisinin yapımcıları tarafından geliştirilen The Tomorrow Children, distopik bir evreni Minecraft temasıyla birleştiren bir oyundur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

WiLD 2017 PC

 alt=

Rayman ve Beyond Good & Evil oyunlarının yaratıcısı Michel Ancel önderliğinde geliştirilen WiLD, 10.000 yıl öncesini konu alan online bir hayatta kalma oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Hellblade

 alt=

*Oyunun ismi Hellblade: Senua’s Sacrifice olarak güncellenmiştir.Hellblade, Ninja Theory tarafından PC ve PlayStation 4 için geliştirilen bir aksiyon/hack’n slash oyunudur. Oyun, kelt mitolojisi üzerine kurulu yapısıyla Senua isimli baş karaktere odaklanacak.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2016

Tekken 7

 alt=

Tekken 7, ünlü dövüş oyunu serisinin ilk yeni nesil oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Chroma

 alt=

Rock Band ve Dance Central geliştiricileri tarafından yapılan Chroma muzikal bir FPS oyunudur. Oyun, türünün ilk oyunu olma özelliğini de taşıyor.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Get Even

 alt=

Get Even, Painkiller: Hell and Damnation’ı geliştiren The Farm 51’in üzerinde çalıştığı yeni FPS oyunudur. Geliştirici ekip bu sefer çok daha farklı bir projeyle karşımıza çıkıyor.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

LawBreakers

 alt=

LawBreakers, daha önce Gears of War ve Unreal Tournament gibi oyunların yapımcılığını üstlenen Cliff Bleszinski’nin kurduğu Boss Key Productions tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Mirror’s Edge Catalyst

 alt=

Dice tarafından geliştirilen Mirror’s Edge, gelen ilk bilgilere göre FPS türüne başka bir boyut kazandıran orjinal Mirror’s Edge’in yeniden yapımı olacak.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Mafia 3

 alt=

2K ve Hangar 18 tarafından geliştirilen Mafia serisinin üçüncü oyunudur. Aile için savaşacağımız oyun, yüksek grafikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Sniper: Ghost Warrior 3

 alt=

CI Games tarafından geliştirilen ünlü Sniper: Ghost Warrior serisinin devam oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

South Park: The Fractured But Whole

 alt=

South Park: The Fractured But Whole, South Park: The Stick of Truth’un başarısı üzerine süper kahramanları konu alan serinin yeni oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Prey 2

 alt=

Prey 2, bilim kurgu temalı bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Shadow of the Eternals

 alt=

Silicon Kinghts’ın eski çalışanları tarafından kurulan Precursor Games, Eternal Darkness: Sanity’s Requiem’in ruhani devamı olacak Shadow Darkness PC ve Wii U için geliştirilmeye devam ediliyor. Kickstarter projesi olarak oyun dünyasına adım atan oyun korku temalı.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Sniper Elite 4

 alt=

Sniper Elite 4, Rebellion tarafından geliştirilen üçüncü kişi taktiksel shooter ve gizlilik oyunudur. Sniper Elite 3’ün hemen sonrasını anlatacak oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.Sniper Elite 4 İtalya’da geçecek.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Fragments of Him

 alt=

Fragments of Him, birinci kişi açısından oynanan bir hikaye tabanlı oyundur. Trajik bir kazayla hayatını kaybeden bir adamın hikayesini anlatan oyunda oyuncu, diğer karakterlerin aklını ve ruhunu temsil ederek geçmişte yolculuk ederek hikayenin akışını değiştirebilir.Hikayede yönetici konumunda olar..

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Assassin’s Creed: Empire

 alt=

Antik Mısır’da geçeceği iddia edilen Assassin’s Creed oyunudur. Ubisoft’a göre 2017’de çıkacak..

not: Fragman Tahminlere göre koyulmuştur. Oyunun kesinleştiği doğrudur. Resmi bir fragman şuan henüz yoktur. Çıktığında eklenicektir.

Çıkış Tarihi: 08 kasım 2016

Perception PC Games

 alt=

Perception, eski BioShock ve Dead Space oyuncularının geliştiricileri tarafından hazırlanan, farklı bir etkileşim türüyle karşımıza çıkacak bir korku/macera oyunudur.Oyunda kör bir kadın karakterle oynuyor ve sürekli rüyalarımıza giren gizemli bir evi keşfe çıkıyoruz. Yarattığınız her ses oyunda siz…

Çıkış Tarihi: 14 kasım 2016

Outlast 2

 alt=

Outlast 2, Red Barrels isimli bağımsız bir stüdyonun 2013 senesinde ilk olarak PC platformuna çıkardığı korku oyunu Outlast’ın devam oyunudur.Outlast 2’de ilk oyundan farklı olarak yer, mekan, karakterler ve elbette olaylarında tamamen değişiklik göstereceği biliniyor.

Çıkış Tarihi: 08 eylül 2016

Deus Ex: Mankind Divided

 alt=

Deus Ex: Mankind Divided Eidos Montreal tarafından geliştirilen Deus Ex serisinin 2016 yılında çıkan oyunudur. Human Revolution’dan üç yıl sonrasını anlatacak ve oyuncuları daha komplike bir dünyaya sokacaktır.

Çıkış Tarihi: 08 eylül 2016

Allison Road

 alt=

Allison Road, İngiltere tabanlı bağımsız geliştirici Lilith Ltd’nin geliştirdiği ve Team17 tarafından yayınlanacak olan bir korku/hayatta kalma oyunudur.İptal edilen Silent Hills oyununun demosu olan P.T.’den ilham alınarak geliştirilen Allison Road şu anda Kickstarter’da destek bekliyor.

Çıkış Tarihi: 27 mayıs 2016

Battleborn

 alt=

Battleborn, Borderlands’ten tanıdığımız Gearbox Software tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur. MOBA türüne benzer mekanikler ve birçok farklı oyun modu barındıran oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor..

Çıkış Tarihi: 27 mayıs 2016

Total War: Warhammer

 alt=

Dünya’nın en çok oynanan masa üstü oyunlarından Warhammer ile Total War’ı bir araya getiren Total War: Warhamer, strateji oyunları arasında farklı bir çizgi sergiliyor. Fantastik bir evrenin 4X diye adlandırılan oyun türüne nasıl yansıdığını oyunculara gösteriyor.

Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2016

The Banner Saga 2

 alt=

The Banner Saga 2, viking temalı taktiksel rol yapma oyunu The Banner Saga’nın devam oyunu olarak 19 Nisan’da Steam üzerinden PC ve Mac ortamlarına gelmeye hazırlanıyor.Yapımcılığını tekrar Stoic’in üstlendiği The Banner Saga 2, hikayeyi kaldığı yerden ele alacak ve oyuncuların sevdiği tarza sadık kalacak.

Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2016

Dead Island 2

 alt=

Dead Island 2, açık dünya bir zombi oyunu olan Dead Island serisinin devam oyunudur. Oyunun geliştiricisiyse Techland yerine Spec Ops: The Line’ı yapan Yager.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2016

Dead Island 2

 alt=

Dead Island 2, açık dünya bir zombi oyunu olan Dead Island serisinin devam oyunudur. Oyunun geliştiricisiyse Techland yerine Spec Ops: The Line’ı yapan Yager.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2016

Doom 4

 alt=

DOOM ya da Doom 4, efsane Doom serisinin 2016 senesinde çıkacak yeni oyunudur.Oyun, senaryo ve multiplayer ağırlıklı olarak FPS türünün klasikleşmiş serisinin son oyunu olacak.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2016

LÜTFEN YORUM ATINIZ.

]]>
http://listmark.net/2017-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari.html/feed 1
Resident Evil 7 biohazard indir http://listmark.net/resident-evil-7-biohazard-indir.html http://listmark.net/resident-evil-7-biohazard-indir.html#comments Fri, 19 May 2017 08:56:26 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13050

Resident Evil 7 biohazard PC indir

Resident Evil 7 biohazard Full PC indir Yılın En iyi Korku Oyunu Yazarıdan, Güney Amerika’da terk edilmiş bir çiftlik evinin çürüyen duvarlarından tehlike ve tecrit akıyor. “7”, hayatta kalma ve korku çeşidine yeni bir nefes getiriyor ve korkutucu, insanı içine çeken “İzole Görünümle” oyuncu perspektifinden görüntü sunuyor. Teknoloji harikası RE Motoruyla korku, öylesine gerçekçi ve insanı sürükleyen bir hal alıyor ki bu maceraya kayıtsız kalamayacaksınız. Dehşet dolu yeni bir korku dünyasına girin ve hayatta kalın.

30-01-2017 GÜNCEL SORUNSUZ VE FULL + CRACK EKLENMİŞTİR.

Resident Evil 7 biohazard Fragmanı yayınlandı

]]>
http://listmark.net/resident-evil-7-biohazard-indir.html/feed 24
Assetto Corsa – Ready To Race Pack İndir http://listmark.net/assetto-corsa-ready-to-race-pack-indir.html http://listmark.net/assetto-corsa-ready-to-race-pack-indir.html#respond Fri, 19 May 2017 08:56:18 +0000 http://listmark.net/?p=36255

Assetto Corsa – Ready To Race Pack indir

Assetto Corsa için tüm yeni DLC, 18 Mayıs’ta PC Steam için PC Steam’e sunuldu. “Hazır Irsalı”, AUDI, Lotus, McLaren, Maserati ve Toyota’dan gelen “en çok aranan” Yarışmaya hazır modeller!
Yeni RTR DLC, İtalya, Almanya, Büyük Britanya ve Japonya’dan gelen teknolojiyi, gücü, geçmişi ve tasarımı karıştıran çok çeşitli modeller sunar ve sonuç olarak tüm dileklerini karşılamak üzere tasarlanmış bir paket sunar!

CARLER DAHİL
* Audi R8 LMS 2016
* Audi R18 e-tron quattro
* Audi TT Kupası 2016
* Audi TT RS (VLN)
* Lotus 3-Eleven
* Maserati MC12 GT1
* McLaren 570S
* McLaren P1 GTR
* Toyota Celica ST185 Turbo
* Toyota TS040 Hybrid

Audi R8 LMS 2016
Artık daha yarış arabası teknolojisine sahip olan yeni Audi R8 LMS, başarılı selefi yolunda ilerliyor.
Audi hayranları, Neckarsulm’dan gelen yeni GT3 spor otomobilini 2015 yılında, örneğin Audi Sport Team WRT’nin yeni R8 LMS ile genel zaferi kutladığı Nurburgring’deki 24 saat yarışında tam olarak harekete geçirebildiler. Sepang’daki 12 saatlik yarışta Audi R8 LMS, bir iki üç galibiyet aldı. 2016 sezonunda da başarılı bir başlangıç: Dubai 24 Saat’in genel bir zaferi ve klasik Daytona 24 Saat klasmanında birincilik kazandı.

******

Audi R18 e-tron quattro
Audi R18 e-tron quattro’nun arkasındaki konsept, LMP sporunda eşi benzeri görülmemiş ve onun gerçekleştirilmesi öncü bir başarı. İlk geliştirme aşamasında, Audi Sport mühendisleri ve ortakları, çok çeşitli çözümleri araştırdılar. Bunlar arasında, her iki tahrik sisteminin de arka tekerlekleri ittiği bir paralel hibrid bulunuyordu. Çekiş, taşıma özellikleri, paketleme ve ağırlık dağılımı gibi hususları tarttıktan sonra tahrik sistemlerini dingil olarak ayırmaya karar verdiler – yanma motoru arka tekerlekleri kalıcı olarak kullanıyor ve elektrikli tahrik talep üzerine ön tekerlekleri itiyor.

R18 e-tron quattro’da, frenleme enerjisinin bir kısmı, ön dingildeki motor jeneratör ünitesine (MGU) yararlanır. Onların iki kalıcı olarak heyecanlandıran senkron makineler, kurtarılan enerjiyi güç elektroniği vasıtasıyla doğru akıma çevirirler. Bu akım, kokpitin solunda bulunan volan enerji depolama sistemini çalıştırıyor.

Hız 120 km / s’yi aştığında, enerji yeniden depolama sisteminden çağrılır. Güç elektroniği tarafından alternatif akım haline dönüştürülür ve MGU’nun iki elektrik motorunu besler. Bunlar, tek aşamalı planet dişli vasıtasıyla ön tekerleklere 160 kW’tan fazla beslenir; Merkezi kontrol ünitesi devir sayısını ve torku arka tekerleklerde geçerli olan koşullarla aynı hızda tutar. Yarış arabası, dört tahrik tekerleği ile geçici olarak bir quattro haline gelir.

******

Audi TT Kupası 2016
Audi Spor TT Kupası için, Alman üreticisi, görsel ve teknolojik açıdan çekici bir spor otomobil olan Audi TT fincanı geliştirdi.
Audi TT yarış versiyonunun gövde kabuğu alüminyum ve karbon fiberden oluşur. Bu, 1,125 kilograma kadar teraziyi veren Audi TT fincanı hafif ve son derece çevik bir otomobil olmasını sağlar.

Audi TT fincan otomobil Audi TTS’den 2.0 TFSI kullanıyor. Dört silindirli motor, üretim modelinde 228kW (310hp) güç sağlar ve TTS’yi 0’dan 100km / saate 4.7 saniyede hızlandırır. Push-to-pass (Push-to-pass) fonksiyonuyla sürücüler, direksiyon simidindeki bir düğmeye basarak soluyan manevralar için motorun çıktısını 22kW (30hp) hızla artırabilirler. Ön camda mavi bir lamba yanıp etkinleştirmeyi gösterir. Arka yan camlardaki LED’ler şoförün kaç defa ek gç kullanabileceğini gösterir. Mevcut desteklerin sayısı yönetmeliklerle belirlenir.

Güç, direkt vardiya çift kavramalı bir şanzıman vasıtasıyla ön tekerleklere iletilir. Yarışta kullanılmak üzere özel olarak ayarlanmış olan altı ileri vitesli S tronic, direksiyon simidindeki vites değiştirme kürekleri tarafından çalıştırılıyor. Buna göre, Audi TT kabında sadece ivme ve frenleme için kullanılan iki pedal vardır.

******

Audi TT RS (VLN)
Audi TT RS (VLN), motor sporlarında markanın diğer araçlarını ve TT’yi kullanmak isteyen müşterilerin yüksek taleplerine yanıt vermek amacıyla geliştirildi.
Beş silindirli bir TFSI motorunu temel alan ve vücut, süspansiyon ve aerodinamik alanlarında yarışa özgü yeni gelişmelere sahip.

******

Lotus 3-Eleven
Lotus ruhunun uzlaşmaz bir tezahürü olarak tasarlanan yeni araba, seyreltilmemiş bir sürüş deneyimi sağlamaya odaklanıyor ve şirketin efsanevi taşıma ve kabarma hızı sunma kabiliyetinin altını çiziyor.

Daha az konsept üzerinde çalışmak ve Lotus’un kök yollarına yakın durmakla birlikte, dramatik yeni araç, açık kokpit tasarımı ve 450hp’lik geliştirilmiş bir revize V6 süperşarjlı motoruyla tamamen yeni bir hafif gövdeye sahiptir.

ANA OYUN DAHİL TÜM DLC EKLİDİR.

]]> http://listmark.net/assetto-corsa-ready-to-race-pack-indir.html/feed 0