Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack İndir

0
 

Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack İndir Türkçe Yama
 

Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Offworld Trading Company: Jupiter\’s Forge Expansion Pack indir

Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack Mars’ta kâr getirmenin zor olduğunu düşünüyorsan, Jüpiter’in volkanik ayına girene kadar bekle, Io. Zamanla tükenen, şiddetli bir rekabet yaratan kaynaklarla, rakibinizin hayatta kalabilmesi için daha hızlı bir şekilde yeni ortama uyum sağlamanız gerekecek. Yaşam desteği, Mars’ta kıyasla bir cennet gibi gözükecek kadar yorucudur!

Io’nun iki yeni tarafı, şirket dünyasına katıldı ve burada yeni kaynak sistemi dik bir öğrenme eğrisi sunuyor. Güç için yeni kaynaklar var, ancak insanlığın bazı temel unsurları – su gibi – mevcut değil. Io’nun üstesinden gelmek için, Mars’ı tanıdığınızı düşündüğünüz her şeyden uzaklaşmanız ve bina önceliklerinizi rakiplerinizden daha parlak bir şekilde sipariş etmeniz gerekecek.

Topluluk rekabeti sizin için bir şeyse, yeni 1000 Harita Mücadelesini kullanın. Liderlik tablolarındaki yerinizi alın ve zorlu ortam alanlarından önce sizi ele geçirmek için kaç haritaya ulaştığını görün.

Jupiter’s Forge, yepyeni bir kampanya, konumlar, hizipler, patentler, kaynaklar ve daha pek çok şeyle, Offworld Trading Company deneyiminiz için bir zorunluluktur.
Çekirdek özellikleri:
Yeni konum – Io
Jüpiter’in enerjinin bol olduğu volkanik ve uçucu ayı keşfedin, ancak yaşam desteği o kadar zor ki Mars’ı bir cennete benzetiyor.

Yeni kaynak sistemi
Io’da, üretim biraz farklı çalışıyor. Var bol miktarda yeni güç kaynağı, ancak bazı temel insan ihtiyaçlarınız – su gibi – sadece mevcut değildir. Bu, Io’da yaptığınız ve hasat ettiğiniz şey için öncelikleri Mars veya Ceres’den büyük ölçüde farklıdır. Bazalt gibi yeni kaynaklar yalnızca Io üzerinde bulunur ve yeni yapılar inşa etmenize ve diğer materyallerin eksikliğine uyum sağlamanıza izin verir.

Yeni Hizip-Penrose Kollektifi
Çok uyarlanabilir ve etkileyici olan Penrose Collective, Io’nun zorlu ortamında başarılı olmak istemektedir. Oyunun başında 2 karargah bulunabilme (ve aynı anda yükseltme) yeteneği sayesinde, daha fazla kaynağa daha kolay erişmelerini sağlamak için işlemlerini zaten tükenmiş bir ortama yayabilirler. Talep değiştirme yeteneği ayrıca, oyun sırasında herhangi bir zamanda aradıkları yararsız arazileri ticaret etmelerine ve böylece sebeplerine yardımcı olacak başka bir şey talep etmelerini sağlar. Çok yönlülük nedeniyle, inşaat için çelik yerine silikon kullanabiliyorlar.

Yeni Hizip – Diadem Güven
Büyük vizyonları olan seçkin bir işletme grubu olan Diadem Trust, yoluna çıkan herhangi bir şirkete ezilmeye hazır. Hacker Dizileri, Patent Labları, Pleasure Domes, Optimizasyon merkezleri gibi gelişmiş binaların tümü, en üst düzeydedir ve rakiplerinden biraz daha fazla itebilir. Hacker Arrays aynı zamanda eksiklik ve fazlalıklar yaratabilir, Pleasure Domes geliri iki katına çıkarır, optimizasyon merkezleri bonus talep eder ve patent yarışları onlara kesinlikle hiçbir şey ifade etmez – ister istemez bir patent satın alabilir Başka bir oyuncu zaten onu kontrol eder. Hepsi yasaldır, sizi temin ederim – avukatları size ince yazıları okumayı zorlar.

Yeni Sonsuz Harita Challenge
Bu eşsiz zorluk içinde topluluğun geri kalanına karşı yarışın. Her harita geliştikçe sonuna kadar zorlaşıyor – her birinin afiş tablosu üzerinde yol bulabiliyor musunuz? Kendinizi rekabetin önüne itin ve zorlu ortam ortamlarından önce sizi ele geçirmek için kaç tane haritaya sahip olduğunuzu görün.

Yeni Kampanya
İşletmenizi, Io’nun sert ortamında kurmanız için elinizden gelen şeyleri aldığınızı gösterin. Düşmanlarınız yapmadan önce kaynağınızı toplayın ve para görüşmelerini herkese kanıtlayın: Mars’ta yaptın, bunu da Io’da yapabilirsiniz.

ANA OYUN DAHİL FULL DLC EKLİDİR

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack İndir
 

Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack İndir Full crack İndir
  
166
OYUN BILGILERI 3 gün önce eklendi
Offworld Trading Company Jupiter’s Forge Expansion Pack İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.75 GB

Crack: CODEX

Tarih: 19-05-2017

Kaynak: http://listmark.net/

Dil: English

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?